Wellness dostupné pro každého

Věříme, že odpočinek je důležitou součástí zdravého životního stylu. Naše vířivky proto nabízejí kvalitní wellness zážitek, který je cenově dostupný rodinám s dětmi, aktivním sportovcům i párům, které si chtějí vychutnat příjemné společné chvíle.

Patříme k celosvětové špičce na trhu

Při výrobě věnujeme pozornost i těm nejmenším detailům. Díky kvalitním materiálům a preciznímu zpracování garantujeme extrémní životnost všech vířivek. Každý produkt navíc testujeme v reálných podmínkách, čímž vyloučíme až 99 % možných poruch.

Navrženo pro vaše tělo i mysl

Fyzioterapeut předních českých sportovců Mgr. Martin Procházka dohlíží, aby vířivé vany tělu nabídly přirozenou polohu a skutečně efektivní masáž. Kromě pocitu klidu a uvolnění tudíž naše produkty dlouhodobě zlepšují celkový stav pohybového aparátu i oběhového systému těla.

Design, s nímž se budete chtít pochlubit

Potěšíme nejen vaše tělo, ale i oči. Designové vany, navržené Ing. arch. MgA. Ondřejem Kamenickým, každou zahradu doplní moderními tvary a atraktivním dekorem bednění dle výběru.

Šetrní k přírodě i lidskému zdraví

Při výrobě nezapomínáme ani na životní prostředí. Pečlivě vybíráme jen ty nejkvalitnější materiály, které budou zdravotně nezávadné pro vás i pro přírodu. Veškeré zbytky materiálu navíc recyklujeme a opět je používáme při výrobě. Díky tomu jsme z 97 % bezodpadová společnost.

Spolupracujte s námi.

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám s nezávaznou nabídkou.