Sehraný tým a 15 let zkušeností

Nejsme na trhu žádní nováčci. Stavíme na více než 15 letech zkušeností s importem, prodejem a servisem vířivek. Díky tomu víme, jak vířivé vany navrhnout nejen pohodlné, ale i bezporuchové, zdravotně nezávadné a extrémně odolné.

Přehrát video

Od začátku myslíme na vaše pohodlí

Inspirujeme se u nejlepších dodavatelů z celého světa. Díky spolupráci s fyzioterapeutem předních českých sportovců Mgr. Martinem Procházkou zaručují naše vířivky vždy pohodlnou a efektivní masáž. Okouzlí navíc i moderním, atraktivním vzhledem, navrženým designerem Ing. arch. MgA. Ondřejem Kamenickým.

Vždy volíme ekologickou cestu

Namísto laminace, při níž vznikají zdravotně závadné styrény, používáme kvalitní materiály Green Shield. Ty neohrožují ani vaše zdraví, ani životní prostředí. Veškeré zbytky materiálu navíc recyklujeme a znovu používáme při výrobě. Jsme tak z 97 % bezodpadová společnost.

Precizně zpracujeme každý detail

Pracujeme s nejmodernějšími robotickými stroji ze severní Itálie. Díky nim věnujeme každému detailu pozornost až na setinu milimetru. Přesnost a kvalita jsou hodnoty, v nichž nikdy neděláme kompromis.

Přísná kontrola před expedicí

Žádná vířivka neopustí naši výrobní halu před přísnou zátěžovou zkouškou. Vany testujeme v reálných podmínkách na voděodolnost i bezpečnost. Naši experti navíc dopředu zvládnou vyloučit až 99 % možných poruch.

Spolupracujte s námi.

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám s nezávaznou nabídkou.